Корзина 0 позиций
на сумму 0 грн.
+380 (44) 537-2999
+380 (67) 440-1339
Viber Telegram WhatsApp WeChat
info@bravo.org.ua

Время работы:
ПН-ВС 24/7

Защита персональных данных

Застереження щодо захисту персональних даних

  1. Збір, використання та мета обробки:
ПП "Торговий дім "Скарби Природи" (далі "Скарби Природи") збирає, обробляє та використовує інформацію, що надається у Реєстраційній формі Клієнта (далі – "Персональні дані") з метою адміністрування, загального та довгострокового обслуговування Клієнтів, індивідуалізації послуг для Клієнтів, а також стимулювання збуту, реклами, проведення досліджень ринку, в тому числі статистичних та опитувань (за допомогою пошти та/або електронних засобів зв’язку).
  2. Згода:
Підписанням / ознайомленням із даними Загальними умовами покупки в ПП "Торговий дім "Скарби Природи", Ви, як Клієнт, надаєте однозначну згоду на збір, використання, обробку та/або передачу Ваших персональних даних згідно мети збору, використання та/або передачі, що визначені п. 1 даного Застереження в розумінні положень Закону України "Про захист персональних даних". Ви повідомлені про включення Ваших персональних даних до бази персональних даних Клієнтів "Скарби Природи" та належним чином повідомлені про права суб‘єкта персональних даних (зокрема щодо збору, обробки та/або передачі Ваших персональних даних), а саме: знаєте про джерела збирання Ваших персональних даних з боку "Скарби Природи"; можете отримувати інформацію про умови надання доступу до Ваших персональних даних, зокрема про третіх осіб, яким передаються такі дані у відповідності до чинного законодавства; маєте право на доступ до своїх персональних даних за умови дотримання вимог з безпеки інформації "Скарби Природи"; маєте право на отримання інформації згідно запиту про те, чи обробляються Ваші персональні дані та інформацію про зміст таких персональних даних; маєте право пред‘являти "Скарби Природи" вимогу про заперечення проти обробки своїх персональних даних; право на вимогу про зміну або знищення своїх персональних даних, якщо вони є недостовірними або незаконно обробляються; маєте право на захист своїх персональних даних від незаконного обробки, випадкової втрати, знищення, пошкодження, у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи; маєте право на звернення зі скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини або до суду та застосування правового захисту; маєте право на внесення застереження стосовно обмеження прав на обробку персональних даних; право на відкликання даної згоди; право на ознайомлення із механізмом автоматичної обробки персональних даних. Ви, як Клієнт "Скарби Природи" добровільно надаєте згоду на отримання рекламної та іншої інформації, а також пропозицій від "Скарби Природи" та його партнерів поштою, за факсом, телефоном або електронною поштою.
  3. Доступ до персональних даних та їх безпека:
Доступ до Ваших персональних даних буде наданий лише уповноваженим працівникам "Скарби Природи" у відповідності до мети, зазначеної частиною 1 даного Застереження, а також для забезпечення безпеки та обробки інформації. "Скарби Природи" використовує розумні технічні та організаційні засоби для безпеки та конфіденційності Ваших персональних даних, також за необхідності регулярно переглядає та покращує ці засоби для відображення законодавчих змін та/або вдосконалення технічних можливостей.
  4. Правильність персональних даних, внесення змін та відмова від згоди:
"Скарби Природи" не здійснює перевірку Ваших персональних даних, що надані Вами у Реєстраційній формі Клієнта та не несе відповідальності за їх правильність перед третіми особами у разі їх законної передачі. Ви маєте право доступу до Ваших персональних даних та їх перегляду, а також можливість звертатися з проханням щодо виправлення, внесення змін до Ваших персональних даних, їх видалення або блокування чи знеособлення у відповідності до прав суб‘єкта персональних даних визначених частиною 2 даного Застереження. Ви, як суб‘єкт персональних даних можете в будь-який час відмовитися від згоди на обробку персональних даних, наданою Вами за цим Застереженням.
  5. Інформація про контактну особу:
Якщо у Вас виникатимуть будь-які подальші питання та/або бажання щодо доступу до Ваших персональних даних або їх перегляду, подання запитів, пов’язаних з Вашими персональними даними, побажання щодо відмови від отримання інформувань від "Скарби Природи" електронною поштою або телефоном будь ласка, звертайтеся до нашого спеціаліста із забезпечення захисту даних за телефонним номером гарячої лінії +380-44-537-2999 (оплата вартості зв‘язку згідно тарифів Вашого оператора), у разі бажання відмови від Вашої згоди на обробку персональних даних, наданої за цим Застереженням, або їх блокування чи видалення, або надсилайте відповідне звернення на адресу: Україна, 01042, м. Київ, а/с 115.
  6. Зміни до форми згоди:
Якщо "Скарби Природи" матиме намір змінити дане Застереження, "Скарби Природи" повідомить Вас про це. Якщо Ви не висловите заперечень щодо такої зміни протягом двох тижнів після отримання такого повідомлення, зміна вважатиметься прийнятою. "Скарби Природи" нагадає Вам про особливе значення Ваших дій на початку такого періоду, тобто передаючи Вам повідомлення про зміни.

Корзина 0 позиций
на сумму 0 грн.